fulltextové vyhledávání

No BackPack Day 2024
Seznam přijatých uchazečů PZ do 4G a 6G pro šk. rok 2024/2025
Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"
Vyhlášení voleb do školské rady
Volby do školské rady: zveřejnění kandidátů za "oprávněné osoby"

Úvod > O škole > Aktuality > Olympijský víceboj

Olympijský víceboj

Datum konání:
30.4.2024
olymp-viceboj.png

O posledním dubnovém dnu se naši borci sportovci z primy a sekundy vydali soutěžit do Písku v disciplínách OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE. Za ideálního počasí se na venkovním hřišti ZŠ E. Beneše sešlo 280 soutěžících ze škol píseckého okresu. A jak si naše dvanáctičlenná výprava vedla?

Elišku Koutníkovou nikdo z děvčat ročníku 2009 nepřekonal v trojskoku. Josef Mošovský se stal mezi chlapci absolutním vítězem v disciplíně skoků přes švihadlo, rozhodčí jich za 2 minuty nepočítali úctyhodných 307. Aneta Kašparová a Kristina Panošková podávaly velmi slušné výkony ve všech disciplínách, takže v průběžných výsledcích stále atakovaly stupně vítězů.

Po součtu bodů za čtyři disciplíny (trojskok, hod medicinbalem, švihadlo a sedy-lehy) cinkaly medaile. Aneta Kašparová brala v kategorii děvčat roč. 2009 stříbro a postup do krajského kola. V soutěži družstev se z celkového počtu 22 smíšených týmů vyhoupli naši sportovci na výborný bronzový stupínek!

GRATULUJEME a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Protože naši studenti nemají jen silné ruce a nohy, ale hlavně jsou to chytré hlavy, v doprovodné vědomostní soutěži dnešního OLYMPIJSKÉHO VÍCEBOJE máme také vítěze! Eliška Koutníková byla nejrychlejší v zodpovězení otázek vědomostního kvízu na téma olympijské hry, a tak si ze soutěže kromě medaile přivezla také olympijské tričko.

Náš tým